До Центру «Рідні» завітали перші відвідувачі

Діти, яких тимчасово вилучили з сімей, вже знайомляться з командою

Минулий тиждень видався насиченим для команди Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» та вкрай важливим для усього міста. До Центру завітали перші відвідувачі – діти, яких тимчасово вилучили з сімей.

Заступниця директора Центру Марта Федорів коментує: «Ми провели багато роботи, зокрема зустрічей, нарад та співбесід для того, аби бути готовими до зустрічі з дітками. Зараз у нас вже є соціальні фахівці, психологи, які готові розпочати комунікацію та взаємодію з дітками, а також педагоги. Для нас важливо, щоб діти почувалися максимально комфортно і ми могли забезпечити їх всім необхідним. Ми розуміємо яка велика відповідальність лягає на наші плечі і вдячні місту, зокрема, Львівській міській раді, та усім нашим партнерам за співпрацю та підтримку».

Для нашого фонду – це особливий проект, адже Центр – це унікальне місце, яке ми допомагали створювати з любов`ю та турботою про дітей.

При центрі будете діяти філія фонду, яка безкоштовно працюватиме з дітьми, проводитиме навчальні заняття з математики, англійської та арт-терапії.