Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні»

У Львові запрацює Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні»

Готові розповісти вам про надзвичайно важливий проєкт, який є унікальним не лише для нашого фонду та для міста, але й для всієї країни!

Вже скоро у Львові розпочне роботу Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні», створений Благодійний фондом «Рідні» спільно з Львівською міською радою.

В цей проєкт ми вкладаємо усі наші сили та любов, адже створюємо його для дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Саме тут тимчасово проживатимуть до 26 дітей і нам важливо, аби цей простір дарував їм відчуття безпеки, комфорту та сімейного затишку.

Наш фонд не лише передав укомплектоване приміщення з ремонтом та обладнанням, а такожзабезпечив консультаційну, організаційну та правову підтримку при створенні Центру. А ще фонд забезпечуватиме навчання для персоналу Центру «Рідні».

При центрі будете діяти філія фонду, яка безкоштовно працюватиме з дітьми, проводитиме навчальні заняття з математики, англійської та арт-терапії. Ще одним напрямком роботи центру будуть сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

В центрі передбачається функціонування відділення «Термінове влаштування дітей», що призначене для тимчасового проживання та соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, покинуті, знайдені та підкинуті діти віком від народження до 18 років.

А також відділення під назвою «Служба підтримки сім’ї» призначене для організації роботи в умовах денного перебування з дітьми, сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, усиновителями, опікунами/піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями та кандидатами у них, особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З нетерпінням чекаємо на відкриття та мріємо про те, щоб в Україні таких просторів ставало ще більше, адже щасливе майбутнє дітей в наших руках!