Діти, яких тимчасово вилучили з сімей, вже знайомляться з командою

Минулий тиждень видався насиченим для команди Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» та вкрай важливим для усього міста. До Центру завітали перші відвідувачі – діти, яких тимчасово вилучили з сімей.

Заступниця директора Центру Марта Федорів коментує: «Ми провели багато роботи, зокрема зустрічей, нарад та співбесід для того, аби бути готовими до зустрічі з дітками. Зараз у нас вже є соціальні фахівці, психологи, які готові розпочати комунікацію та взаємодію з дітками, а також педагоги. Для нас важливо, щоб діти почувалися максимально комфортно і ми могли забезпечити їх всім необхідним. Ми розуміємо яка велика відповідальність лягає на наші плечі і вдячні місту, зокрема, Львівській міській раді, та усім нашим партнерам за співпрацю та підтримку».

Для нашого фонду – це особливий проект, адже Центр – це унікальне місце, яке ми допомагали створювати з любов`ю та турботою про дітей.

При центрі будете діяти філія фонду, яка безкоштовно працюватиме з дітьми, проводитиме навчальні заняття з математики, англійської та арт-терапії.

Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Рідні" Львівської міської ради

Кожному з нас потрібна сім`я!

Новини Центру

Про нас

Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Рідні» - це комунальна установа, заснована Львівською міською радою у партнерстві з благодійним фондом «Рідні»

Це одне з перших місць в Україні, де створено усі умови для соціального захисту дітей, яких вилучили з сімей.

У нас з командою велика мрія - щоб усі діти зростали у родинах поруч з рідними.

Для цього, ми надаємо підтримку дітям, які тимчасово перебувають у нашому відділенні «Термінове влаштування дітей», а також працюємо з сім`ями, які опинилися у складних життєвих обставинах в межах роботи відділення «Служба підтримки сім'ї».

Новини

Змі про нас

У львівському центрі соціальної...

Читати далі

Одне із відділень Центру –Служба...

Читати далі

Партнери

Звітність

Ми регулярно та вчасно звітуємо про свою діяльність перед усіма благодійниками, державними органами та українським суспільством.

UA-2024-02-02-013250-a

Завантажити

UA-2023-08-01-004260-a

Завантажити

UA-2023-01-11-008636-a

Завантажити

UA-2023-01-06-003063-a

Завантажити